Topeltööriistade 5-osaline komplekt

33,13 

  • Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ kõik piirkonnad
  • Redeli saatmine 3-7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
  • Muude tarvikute tarne 7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
Garanteeritud turvaline väljavõtte

Tool Holster
Spider Tool Holster on hõlpsasti kasutatav universaalne elektritööriistade kandesüsteem, mis kinnitub mis tahes vabaaja vööle või tööriistavööle.

Tool Holsteril on iselukustuv konstruktsioon, mis lukustab / kindlustab teie tööriista iga kord, kui tööriist sisestatakse. Holsteri vabastamiseks tõstke pöidlaga lukustushooba ja tõstke tööriist holsterist välja – seda saab teha ühe käega!

Spider-süsteem võimaldab kiiret ja lihtsat juurdepääsu elektripuurile, draiverile, mõõdulindile, haamrile, pneumaatilisele, mitmiktöörile, kolmesahale, taskulambile ja muule!

Tänu Tool Holsteri kompaktsele disainile saate kasutada oma vööl mitut holsterit, mis võimaldab teil hoida kõiki oma tööriistu turvaliselt ja hõlpsasti kättesaadavana.

Tool Holster on valmistatud vastupidavast komposiit nailonist ja metallist klamber tagaküljel on valmistatud suure tugevusega vedrusterasest, mis mõlemad taluvad igapäevast kulumist mis tahes töökeskkonnas.

Spider Tool Holster ühildub kõigi Spider Tool Holsteri toodetega.

Tööriistakinnitus
Spider Tool Grips venib, et sobida mis tahes tööriista käepidemele, nagu näiteks elektripuur, löökpuur, kolmesahk, pneumaatiline naelapress, taskulamp ja palju muud!

Tööriistakinnitused on valmistatud vastupidavast elastsest materjalist, mis võimaldab seda venitada ümber tööriista käepideme ja kinnitada selle enda külge tugevate velcro-kinnituste abil. Tool Grip’i sisemus on kaetud silikoonist punktide ridadega, mis aitavad seda töö ajal paigal hoida.

Lisaturvalisuse tagamiseks saab kaasasoleva kaablisideme paigaldada tööriistaklambri tihvtil oleva väikese pilu kaudu.

Tool Grip’i sisseehitatud Spider Pin on valmistatud vastupidavast komposiit nailonist ja see on disainitud madala profiiliga, nii et see jääb töö ajal käest eemale. See Spider Pin on see, mis sisestatakse Spider Tool Holster / Tool Docki.

Mõeldud kasutamiseks koos meie Tool Holster*, Tool Holster Pro* või Tool Docks*. (müüakse eraldi*)

BitGripper v2
Spider BitGrippers võimaldab teil kanda kuni 6 bitti oma elektripuuri + draiveri küljes!
BitGrippers muudab bitide kandmise ja vahetamise turvaliseks, kiireks ja lihtsaks.

Vastupidavast, kuid paindlikust kummist valmistatud BitGrippers on lihtsa koorimis- ja kleepimisviisiga, kasutades suure tugevusega ehtsat 3M liimi, mis kinnitab selle kindlalt mis tahes tasase või kumera pinna küljele.

BitGrippers’i saab mugavalt paigaldada nii puuri küljele, ilma et see blokeeriks ventilatsiooniava, kui ka aku ülaosale või kuhugi mujale aku külge.

Iga BitGripper sisaldab kolme õõnsat kanalit, mis hoiavad sisestatud bitid kindlalt paigal. Need kanalid võimaldavad igale BitGripperile mahutada kuni 6 lühikest juhtseadet või kolme pikemat ots ikut, näiteks astmepuuri, auger, saehammas, puur-, vahe-, süvendus-, süvendus-, trelli-, keerd-, müüritöö-, plaat-, forstner-, neet-, vix-, astmepuur-, pistikfreesi-, pikendatud vahe- ja HSS (kiirterasest) otsikut. See sobib ka pliiatsite hoidmiseks!

Soovitame varustada ühe puuriga mitu BitGripperit, et te ei peaks enam kunagi oma taskutes ja taskutes oma varustust otsima, kui te neid kõige rohkem vajate.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti ()

Ole esimene, kes hindab toodet “Topeltööriistade 5-osaline komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga