Pro Tool 12-osaline komplekt

61,58 

  • Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ kõik piirkonnad
  • Redeli saatmine 3-7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
  • Muude tarvikute tarne 7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
Garanteeritud turvaline väljavõtte

Tool Holster
Spider Tool Holster on hõlpsasti kasutatav universaalne elektritööriistade kandesüsteem, mis kinnitub mis tahes vabaaja vööle või tööriistavööle.

Tool Holsteril on iselukustuv konstruktsioon, mis lukustab / kindlustab teie tööriista iga kord, kui tööriist sisestatakse. Holsteri vabastamiseks tõstke pöidlaga lukustushooba ja tõstke tööriist holsterist välja – seda saab teha ühe käega!

Spider-süsteem võimaldab kiiret ja lihtsat juurdepääsu elektripuurile, draiverile, mõõdulindile, haamrile, pneumaatilisele, mitmiktöörile, kolmesahale, taskulambile ja muule!

Tänu Tool Holsteri kompaktsele disainile saate kasutada oma vööl mitut holsterit, mis võimaldab teil hoida kõiki oma tööriistu turvaliselt ja hõlpsasti kättesaadavana.

Tool Holster on valmistatud vastupidavast komposiit nailonist ja tagaküljel olev metallist klamber on valmistatud suure tugevusega vedrusterasest, mis mõlemad taluvad igapäevast kulumist mis tahes töökeskkonnas.

Spider Tool Holsterid ühilduvad kõigi Spider Tool Holsteri toodetega.

Tool Grip
Spider Tool Grips venib, et sobida mis tahes tööriista käepidemele, nagu näiteks elektripuur, löökpuur, kolmesahk, pneumaatiline naelapress, taskulamp ja palju muud!

Tööriistakinnitused on valmistatud vastupidavast elastsest materjalist, mis võimaldab seda venitada ümber tööriista käepideme ja kinnitada selle enda külge tugevate velcro-kinnituste abil. Tool Grip’i sisemus on kaetud silikoonist punktide ridadega, mis aitavad seda töö ajal paigal hoida.

Lisaturvalisuse tagamiseks saab kaasasoleva kaablisideme paigaldada tööriistaklambri tihvtil oleva väikese pilu kaudu.

Tool Grip’i sisseehitatud Spider Pin on valmistatud vastupidavast komposiit nailonist ja see on disainitud madala profiiliga, nii et see jääb töö ajal käest eemale. See Spider Pin on see, mis sisestatakse Spider Tool Holster / Tool Docki.

Mõeldud kasutamiseks koos meie Tool Holster, Tool Holster Pro* või Tool Docks*. (müüakse eraldi*)

Tool Tab
Spider Tool Tab, mis kasutab 3M liimi, on ideaalne võimalus kanda oma mõõdulinti, bitikarpi, suurt joogipudelit ja palju muud oma Spider Tool Holsterist / Tool Dockist!

Tööriistaklapid on valmistatud väga vastupidavast komposiit nailonist, mis peab vastu igapäevasele kulumisele igas töökeskkonnas.

Spider Tool Tabs’i pikad, kõrgendatud profiilid võimaldavad neil kindlalt lukustuda meie Spider Tool hoidikusse ning vältida tööriista pöörlemist ja hüppamist.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame tööriista pealekandmisel järgida järgmisi samme:
1. Puhastage tööriista pind põhjalikult alkoholiga.
2. Hoidke survet 1 minut
3. Laske liimil korralikult kuivada 24 tundi.

Lisaturvalisuse tagamiseks mõõdulindile kinnitamisel sisestage OEM-kruvi läbi tööriistalipiku ettenähtud vastassuunalise augu ja pingutage see kinni.

Mõeldud kasutamiseks koos meie tööriistakotiga
, Tool Holster Pro* või Tool Docks*. (müüakse eraldi*)

BitGripper v2
Spider BitGrippers võimaldab teil kanda kuni 6 bitti oma elektripuuri + draiveri küljes!
BitGrippers muudab bitide kandmise ja vahetamise turvaliseks, kiireks ja lihtsaks.

Vastupidavast, kuid paindlikust kummist valmistatud BitGrippers on lihtsa koorimis- ja kleepimisviisiga, kasutades suure tugevusega ehtsat 3M liimi, mis kinnitab selle kindlalt mis tahes tasase või kumera pinna küljele.

BitGrippers’i saab mugavalt paigaldada nii puuri küljele, ilma et see blokeeriks ventilatsiooniava, kui ka aku ülaosale või kuhugi mujale aku külge.

Iga BitGripper sisaldab kolme õõnsat kanalit, mis hoiavad sisestatud bitid kindlalt paigal. Need kanalid võimaldavad igale BitGripperile mahutada kuni 6 lühikest juhtseadet või kolme pikemat ots ikut, näiteks astmepuuri, auger, saehammas, puur-, vahe-, süvendus-, süvendus-, trelli-, keerd-, müüritöö-, plaat-, forstner-, neet-, vix-, astmepuur-, pistikfreesi-, pikendatud vahe- ja HSS (kiirterasest) otsikut. See sobib ka pliiatsite hoidmiseks!

Soovitame varustada ühe puuriga mitu BitGripperit, et te ei peaks enam kunagi oma taskutes ja taskutes oma varustust otsima, kui te neid kõige rohkem vajate.

Tööriistadokk
Tööriistadokid võimaldavad teil luua Spideriga ühilduva tööriistade hoiukoha kõikjal oma tööruumis!

Kasutage kaasasolevaid roostevabast terasest isekeermestavaid kruvisid, et paigaldada tööriistadokid hõlpsasti puidust ja alumiiniumist pindadele, näiteks tööriistalaudadele, tööpinkidele või tööriistakastidele.

Tööriistadokid on valmistatud väga vastupidavast komposiit nailonist, mis võimaldab neil toime tulla igapäevase kulumisega.

Kas teil on vaja mugavat kohta, kus hoida oma elektripuuri redeli tipus, või kergesti ligipääsetavat kohta, kus hoida teibidosaatorit laevalaua lähedal, tööriistadokid võimaldavad teil kohandada oma tööruumi vastavalt teie vajadustele.

Spider Tool Docks ühildub kõigi teiste Spider Tool Holsteri toodetega!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti ()

Ole esimene, kes hindab toodet “Pro Tool 12-osaline komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga