Tööriiste hoidiku 2- osaline komplekt

20,82 

  • Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ kõik piirkonnad
  • Redeli saatmine 3-7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
  • Muude tarvikute tarne 7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
Garanteeritud turvaline väljavõtte

Tool Holster
Spider Tool Holster on hõlpsasti kasutatav universaalne elektritööriistade kandesüsteem, mis kinnitub mis tahes vabaaja vööle või tööriistavööle.

Tool Holsteril on iselukustuv konstruktsioon, mis lukustab / kindlustab teie tööriista iga kord, kui tööriist sisestatakse. Holsteri vabastamiseks tõstke pöidlaga lukustushooba ja tõstke tööriist holsterist välja – seda saab teha ühe käega!

Spider-süsteem võimaldab kiiret ja lihtsat juurdepääsu elektripuurile, draiverile, mõõdulindile, haamrile, pneumaatilisele, mitmiktöörile, kolmesahale, taskulambile ja muule!

Tänu Tool Holsteri kompaktsele disainile saate kasutada oma vööl mitut holsterit, mis võimaldab teil hoida kõiki oma tööriistu turvaliselt ja hõlpsasti kättesaadavana.

Tool Holster on valmistatud vastupidavast komposiit nailonist ja tagaküljel olev metallist klamber on valmistatud suure tugevusega vedrusterasest, mis mõlemad taluvad igapäevast kulumist mis tahes töökeskkonnas.

Spider Tool Holsterid ühilduvad kõigi Spider Tool Holsteri toodetega.


Tool Grip
Spider Tool Grips venib, et sobida mis tahes tööriista käepidemele, nagu näiteks elektripuur, löökpuur, kolmesahk, pneumaatiline naelapress, taskulamp ja palju muud!

Tööriistakinnitused on valmistatud vastupidavast elastsest materjalist, mis võimaldab seda venitada ümber tööriista käepideme ja kinnitada selle enda külge tugevate velcro-kinnituste abil. Tool Grip’i sisemus on kaetud silikoonist punktide ridadega, mis aitavad seda töö ajal paigal hoida.

Lisaturvalisuse tagamiseks saab kaasasoleva kaablisideme paigaldada tööriistaklambri tihvtil oleva väikese pilu kaudu.

Tool Grip’i sisseehitatud Spider Pin on valmistatud vastupidavast komposiit nailonist ja see on disainitud madala profiiliga, nii et see jääb töö ajal käest eemale. See Spider Pin on see, mis sisestatakse Spider Tool Holster / Tool Docki.

Mõeldud kasutamiseks koos meie Tool Holster, Tool Holster Pro* või Tool Docks*. (müüakse eraldi*)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti ()

Ole esimene, kes hindab toodet “Tööriiste hoidiku 2- osaline komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga