Rihmakerija

38,15 

Löögikindel rihmakomplektor akupuurile, mis on mõeldud kaupmeestele ja veoautojuhile. Valmistatud originaalses ja kaitstud DYNELLO® disainis, mis tagab suurepärase kontrolli rihma kinnitamise üle kerimise ajal.

  • Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ kõik piirkonnad
  • Redeli saatmine 3-7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
  • Muude tarvikute tarne 7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
Garanteeritud turvaline väljavõtte

Tõestatud tootekujundus, mis töötab. Originaalne ja kaitstud DYNELLO disain, mis iseloomustab DYNELLO® rihmakinnitusseadmeid, tagab suurepärase kontrolli rihma üle. Võlli ja juhtimissüsteem on valmistatud alumiiniumist ja roostevabast terasest, mis muudab need purunemiskindlaks ja võimaldab neil kanda väga raskeid rihmasid.
See teeb DYNELLO® rihmakerimisseadmed turul parimaks.

Hooldusvaba kuiva laagri tehnoloogia. Rihmakerimisseadmel on spetsiaalne sisseehitatud kuivlaager, mis tagab stabiilsuse ja üliväikese hõõrdumise. Polümeer sisaldab PFTE-d (Teflon™), mis tagab ka väga madala hõõrdumise pöörleva võlli ja korpuse vahel, muutes iga mähkimise sujuvaks.

Kerge ja vastupidav toode. Kogu tööriist kaalub vaid 185 g, mis ei lisa raskete rihmade ülesrullimisel märkimisväärset kaalu. Konstruktsioon on jäik ja peab kergesti vastu löökidele ja raskele kasutamisele.

Ainulaadne monteerimissüsteem. DYNELLO® fastwinder on ehitatud modulaarse kontseptsiooni alusel, mis võimaldab vahetada mähkimisvõlli ja juhtimissüsteemi tihvtid. Nööre on võimalik muuta, et need sobiksid konkreetse rihma laiuse ja paksusega.

Saadaolevad varuosad:

Kaasa arvatud:
DYNELLO® fastwinder tööriist*, kasutusjuhend.
*Akordita puur ei kuulu komplekti.

Palun võtke arvesse:
Tarnitakse isevalmistatavana. Montaažiks on vaja 10 mm mutrivõtit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti ()

Ole esimene, kes hindab toodet “Rihmakerija”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga