Rihma klamber 50mm

22.99 

ORIGINAL klamber 5t kinnitusrihmadele (50 mm), mis on valmistatud UV- ja löögikindlast nailonist. Saavutage oma 5t kinnitusrihmade korralik hoiustamine DYNELLO® Clipiga. Klambri ainulaadne disain kinnitub kiiresti ja hõlpsasti spiraalselt kokku keritud rihma külge, mis takistab selle lahti hargnemist hoiustamise ajal.

  • Valmistatud löögikindlast modifitseeritud nailonist
  • Kinnitusrihmad eriti tiheda haardumise tagamiseks
  • Sobib 50 mm laiustele rihmadele.
  • Valmistatud Taanis
  • 8 tk/pakend
  • Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ kõik piirkonnad
  • Redeli saatmine 3-7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
  • Muude tarvikute tarne 7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
Garanteeritud turvaline väljavõtte

Lihtne klamber, millel on suur mõju. Segadusse takerdunud rihmade lahtiharutamine on nii frustreeriv kui ka aeganõudev. DYNELLO® klamber tagab, et rihm ei saa ladustamise ajal lahti hargneda. Lihtsalt kinnitage klamber nii lähedale konksu kinnitusrihmale kui võimalik.

Enam ei ole vaja kasutada kaablisidemeid, velcro-liiste ega kohandatud hoiukaste. Klamber on kiiresti kinnitatav ja kiiresti eemaldatav. Võrreldes teiste lahendustega on DYNELLO® Clip vastupidav rasvale, mustusele ja mudale ning sobib ühtviisi hästi nii kuivade kui ka märgade rihmade kinnitamiseks. See ei vaja hooldust ja talub suurt kasutust ilma purunemiseta. DYNELLO® Clip on toode, mida saate kasutada aastakümneid. Valmistatud uuest löögikindlast modifitseeritud nailonplastist, mille vastupidavus on suurenenud temperatuurivahemikus -20°C kuni +40°C. Uus polümeer on äärmiselt plastne ja praktiliselt purunematu.

Lihtne ja praktiline disain. See on konstrueeritud väikeste konksudega, mis haarduvad rihmast, ilma et väikesed niidid rebeneksid, kuid hoiavad siiski kindlalt paigal. Selle väike suurus ei nõua täiendavat hoiuruumi ja see on ülikerge (40 g), mistõttu on teie rihmad kergesti kättesaadavad ja kiiresti haaratavad.

Kasutage ainult DYNELLO® klambrit rihmade hoidmiseks, mitte rihma jääkide jaoks ja/või rihmade kasutamise ajal (!).

Kaasa arvatud:
8 x DYNELLO® Clip 50mm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti ()

Ole esimene, kes hindab toodet “Rihma klamber 50mm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga