SpiderTool laienduskomplekt

18,65 

6-osaline komplekt

  • Tasuta kohaletoimetamine alates 50€ kõik piirkonnad
  • Redeli saatmine 3-7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
  • Muude tarvikute tarne 7 tööpäeva jooksul, sõltuvalt piirkonnast.
Garanteeritud turvaline väljavõtte

Tool Tab
Spider Tool Tab, mis kasutab ehtsat 3M liimi, on ideaalne võimalus kanda oma mõõdulinti, otsikutehoidikut, suurt joogipudelit ja palju muud oma Spider Tool Holsterist / Tool Dockist!

Tööriistaklapid on valmistatud väga vastupidavast komposiit nailonist, mis peab vastu igapäevasele kulumisele igas töökeskkonnas.

Spider Tool Tabs’i pikad, kõrgendatud profiilid võimaldavad neil kindlalt lukustuda meie Spider Tool hoidikusse ning vältida tööriista pöörlemist ja hüppamist.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame tööriista pealekandmisel järgida järgmisi samme:
1. Puhastage tööriista pind põhjalikult alkoholiga.
2. Hoidke survet 1 minut
3. Laske liimil korralikult kuivada 24 tundi.

Lisaturvalisuse tagamiseks mõõdulindile kinnitamisel sisestage OEM-kruvi läbi tööriistalipiku ettenähtud vastassuunalise augu ja pingutage see kinni.

Mõeldud kasutamiseks koos meie Tool Holster*, Tool Holster Pro* või Tool Docks*. (müüakse eraldi*)

Tool Grip
Spider Tool Grips venib, et sobida mis tahes tööriista käepidemele, nagu näiteks elektripuur, löökpuur, kolmesahk, pneumaatiline naelapress, taskulamp ja palju muud!

Tööriistakinnitused on valmistatud vastupidavast elastsest materjalist, mis võimaldab seda venitada ümber tööriista käepideme ja kinnitada selle enda külge tugevate velcro-kinnituste abil. Tool Grip’i sisemus on kaetud silikoonist punktide ridadega, mis aitavad seda töö ajal paigal hoida.

Lisaturvalisuse tagamiseks saab kaasasoleva kaablisideme paigaldada tööriistaklambri tihvtil oleva väikese pilu kaudu.

Tool Grip’i sisseehitatud Spider Pin on valmistatud vastupidavast komposiit nailonist ja see on disainitud madala profiiliga, nii et see jääb töö ajal käest eemale. See Spider Pin on see, mis sisestatakse Spider Tool Holster / Tool Docki.

Mõeldud kasutamiseks koos meie Tool Holster*, Tool Holster Pro* või Tool Docks*. (müüakse eraldi*)

Haamri kinnitus
Spider Hammer Tabs on ideaalne võimalus kanda haamrit, haamrit, taskulampi, mutrivõtit, pistikupesa, sangpuksi ja palju muud oma Spider Tool Holsterist / Tool Dockist!

Haamri Kinnitused kasutavad ehtsat 3M-i koorimis- ja kleepimisliimi, mis aitab teil paigutada vasaralipiku enne selle kinnitamist tööriista käepidemele, sisestades kaasasolevad kaablisidemed läbi kahe pilu vasaralipiku põhjas. Kui see on kinnitatud, tuleb see ära lõigata

Haamri kinnitused on kiiremad ja ergonoomilisemad kui traditsioonilise haamrisilmuse kasutamine. Spider Holsterisse on palju kiirem sisestada tööriist, kui tassida tööriista vöö aasasse, eriti kui kasutate tööriistakinnitust!

Haamri kinnitused on valmistatud väga vastupidavast komposiit nailonist, mis peab vastu igapäevasele kulumisele igas töökeskkonnas.

Mõeldud kasutamiseks koos meie Tool Holster*, Tool Holster Pro* või Tool Docks*. (müüakse eraldi*)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show only reviews in Eesti ()

Ole esimene, kes hindab toodet “SpiderTool laienduskomplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga